Junts per Catalunya

Autobusos

Integració tarifària

Informació sobre la integració tarifària parcial al Berguedà: Desplaçaments Barcelona-Bages / Desplaçaments per la comarca

Bus urbà de Berga

Horaris / Informació i línies

Bus interurbà

Consulta els horaris de les línies regulars d’autobús de la comarca del Berguedà. Utilitza les pestanyes per canviar de línia.

buscador_horaris_busbuscador_horaris_busbuscador_horaris_bus

Andorra la Vella / Llívia > Berga > Barcelona

Des del 04/12/17, tots els autobusos finalitzen el recorregut a l’Estació del Nord de Barcelona, després d’efectuar parada a Ronda Universitat.

 LTCJVS.LTCJV..LTCJV........G
i festius
LTCJVSG
i festius
.....S.LTCJVS.LTCJV..LTCJV..LTCJV..LTCJV..LTCJVSG
i festius
LTCJV........G
i festius
.....SG
i festius
LTCJV........G
i festius
(via)DiagonalVallvidreraVallvidreraVallvidreraTrinitatVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidrera
Andorra la Vella- - - -06:00
La Seu d'Urgell05:3006:30
Martinet˅ ˅06:53
Bellver de Cerdanya- - - -˅ ˅07:02- - - -- - - -- - - -
Llívia05:15˅ ˅˅ ˅07:1513:1516:15
Puigcerdà05:24˅ ˅˅ ˅07:2413:2416:24
Alp05:37˅ ˅˅ ˅07:3713:3716:37
Bagà05:58˅ ˅07:2207:5813:5816:58
Guardiola de Berguedà- - - -06:03˅ ˅- - - -07:2608:03- - - -- - - -- - - -- - - -14:03- - - -- - - -17:03- - - -- - - -- - - -
Berga05:4506:3006:4507:0007:4408:3008:3010:1511:0013:1514:3014:3016:3017:3017:3018:0019:30
Cal Rosal05:5006:35˅ ˅07:05˅ ˅08:3508:35˅ ˅11:05˅ ˅14:3514:35˅ ˅˅ ˅17:3518:0519:35
Gironella05:5706:42˅ ˅07:12˅ ˅08:4208:42˅ ˅11:12˅ ˅14:4214:42˅ ˅˅ ˅17:4218:1219:42
Puig-reig06:0806:53˅ ˅07:23˅ ˅08:5308:53˅ ˅11:23˅ ˅14:5314:53˅ ˅˅ ˅17:5318:2319:53
Navàs06:1907:0407:0507:34˅ ˅09:0409:0410:3511:3413:3515:0415:0416:50˅ ˅18:0418:3420:04
Balsareny06:2607:11˅ ˅07:41˅ ˅09:1109:11˅ ˅11:41˅ ˅15:1115:11˅ ˅˅ ˅18:1118:4120:11
Sallent06:3307:18˅ ˅07:48˅ ˅09:1809:1810:4511:4813:4515:1815:1817:00˅ ˅18:1818:4820:18
Cabrianes06:36˅ ˅˅ ˅07:51˅ ˅˅ ˅09:21˅ ˅11:51˅ ˅˅ ˅15:21˅ ˅˅ ˅18:2118:5120:21
Manresa˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅09:35˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅18:35˅ ˅˅ ˅˅ ˅
Barcelona - Ronda Universitat07:4008:3508:2508:55˅ ˅10:3510:2511:5012:5514:5016:2516:2518:0519:3519:3519:5521:25
Barcelona - Estació del Nord (Arc de Triomf)07:5008:4508:35*09:1009:2010:4510:3512:0013:0515:0016:3516:3518:1519:4519:4520:0521:35
Color vermell: Només passatgers destinació Barcelona.
*Aquest autobús continua el seu recorregut fins a les terminals de l’Aeroport del Prat: Arribada T1: 09:00 / Arribada T2: 09:15.
L’autobus que entra per Diagonal també fa parada facultativa a Palau Reial, Pl. Francesc Macià, Avinguda Diagonal / Balmes i Balmes / Gran Via. La resta d’autobusos que entren per Vallvidrera també fan parada facultativa a Via Augusta / FGC Tres Torres i a Plaça Francesc Macià (Diagonal/Villarroel).

Barcelona > Berga > Andorra la Vella / Llívia

Des del 04/12/17, tots els autobusos inicien el recorregut a l’Estació del Nord de Barcelona, i després, efectuen parada a Ronda Universitat.

 .....SG i festiusLTCJV..LTCJVS.LTCJV..LTCJV..LTCJV.......S.LTCJV........G
i festius
LTCJV..LTCJV..LTCJVSG
i festius
LTCJV.......S.......G
i festius
LTCJV........G
i festius
(via)VallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraDiagonalVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraTrinitatVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidrera
Barcelona - Estació del Nord (Arc de Triomf)09:2009:3010:5012:3013:30*14:2015:0015:5016:5017:1518:3019:0020:0020:0020:3020:5021:35
Barcelona - Ronda Universitat09:3009:4011:0012:4013:4014:3015:1016:0017:0017:2518:40˅ ˅20:1020:1020:4021:0021:45
Manresa˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅16:10˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅21:40˅ ˅˅ ˅
Cabrianes10:34˅ ˅12:04˅ ˅˅ ˅15:34˅ ˅17:0418:04˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅21:0421:5422:0422:49
Sallent10:3710:3712:0713:45˅ ˅15:3716:2717:0718:0718:3019:37˅ ˅21:1521:0721:5722:0722:52
Balsareny10:4410:4412:14˅ ˅˅ ˅15:4416:3417:1418:14˅ ˅19:44˅ ˅˅ ˅21:1422:0422:1422:59
Navàs10:5110:5112:2113:5514:4515:5116:4117:2118:2118:4019:51˅ ˅21:2521:2122:1122:2123:06
Puig-reig11:0211:0212:32˅ ˅˅ ˅16:0216:5217:3218:32˅ ˅20:02˅ ˅˅ ˅21:3222:2222:3223:17
Gironella11:1311:1312:43˅ ˅˅ ˅16:1317:0317:4318:43˅ ˅20:13˅ ˅˅ ˅21:4322:3322:4323:28
Cal Rosal11:2011:2012:50˅ ˅˅ ˅16:2017:1017:5018:50˅ ˅20:20˅ ˅˅ ˅21:5022:4022:5023:35
Berga11:2511:2512:5514:1015:0516:2517:2217:5518:5518:5520:3220:3621:4021:5522:5222:5523:40
Guardiola de Berguedà11:5511:52- - - -- - - -˅ ˅- - - -17:42- - - -- - - -- - - -20:5220:54- - - -- - - -23:12- - - -- - - -
Bagà12:0011:57˅ ˅17:4720:5720:5823:17
La Pobla de Lillet12:15˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅
Alp- - - -12:18˅ ˅18:0821:18˅ ˅23:38
Puigcerdà12:28˅ ˅18:1821:28˅ ˅23:48
Llívia12:40˅ ˅18:3021:40˅ ˅00:00
Bellver de Cerdanya- - - -˅ ˅- - - -- - - -21:18- - - -
Martinet˅ ˅21:27
La Seu d'Urgell16:2021:50
Andorra la Vella- - - -22:20
Dies que circula l’horari:
L: dilluns T: dimarts C: dimecres J: dijous V: divendres S: dissabte G: diumenge
 
Color vermell: Només passatgers origen Barcelona. No recull passatgers amb destinació Berga a les parades indicades.
*Aquest autobús comença el seu recorregut a les terminals de l’Aeroport del Prat: Sortida T2: 12:00 / Sortida T1: 12:15.
L’horari no correspon als dies festius si no s’indica el contrari.
Horaris actualitzats a www.alsa.es. Aquí Berguedà no es responsabilitza de canvis d’última hora a l’horari.
Els autobusos que surten per Diagonal també fan parada a Carrer Còrsega, 175 i Palau Reial.

Castellar de n’Hug > Berga > Manresa

 LTCJV..LTCJV..LTCJVS.
a la demanda
93 821 04 85
LTCJVSG
i festius
LTCJV..LTCJV..LTCJV..LTCJV..LTCJVS.LTCJV..LTCJVS.
Castellar de n'Hug06:45
Fonts del Llobregat06:50- - - -- - - -
La Pobla de Lillet07:1007:1010:30
Bagà- - - -07:2510:45
Guardiola de Berguedà07:3010:50
Sant Jordi de Cercs07:4011:00
Cercs- - - -- - - -07:50- - - -11:10- - - -- - - -- - - -
Berga06:3007:3008:0010:0011:2011:4512:4514:30
Cal Rosal06:3507:3508:0510:05- - - -11:5012:5014:35
Gironella06:4207:4208:1210:1211:5712:5714:42
Puig-reig06:5307:5308:23- - - -10:23- - - -12:0813:0814:53
Navàs07:0408:0408:3409:4510:3411:3012:1913:1915:04
Balsareny07:1108:1108:4109:5210:4111:3712:2613:2615:11
Sallent07:1808:1808:4809:5910:4811:4412:3313:3315:18
Cabrianes07:2108:2108:5110:0210:5111:4712:3613:3615:21
Manresa - Estació de Bus (Manresa-Alta FGC)07:3508:3509:0510:1611:0512:0112:5013:5015:35
Manresa - Plaça Valldaura (Abacus)07:4508:4509:1510:2611:1512:1113:0014:0015:45
 LTCJV..LTCJV..LTCJVSG
i festius
LTCJV.......SG
i festius
LTCJV..LTCJVSG
i festius
Castellar de n'Hug
Fonts del Llobregat- - - -- - - -
La Pobla de Lillet15:0016:40
Bagà15:1516:55
Guardiola de Berguedà15:2017:00
Sant Jordi de Cercs15:3017:10
Cercs15:40- - - -17:20- - - -- - - -
Berga15:5015:5017:3017:4019:20
Cal Rosal- - - -15:55- - - -17:4519:25
Gironella16:0217:5219:32
Puig-reig- - - -16:13- - - -18:0319:43
Navàs15:4516:2417:3018:1419:54
Balsareny15:5216:3117:3718:2120:01
Sallent15:5916:3617:4418:2820:08
Cabrianes16:0216:4117:4718:3120:11
Manresa - Estació de Bus (Manresa-Alta FGC)16:1616:5518:0118:4520:25
Manresa - Plaça Valldaura (Abacus)16:26- - - -18:1118:5520:35

Dies que circula l’horari:
L: dilluns T: dimarts C: dimecres J: dijous V: divendres S: dissabte G: diumenge

Manresa > Berga > Castellar de n’Hug

 LTCJV..LTCJV..LTCJV..LTCJVS.LTCJV..LTCJV..LTCJV.......SG
i festius
LTCJV..LTCJV..
Manresa - Plaça Valldaura (Abacus)08:0009:0010:1511:3012:4512:4514:1515:00
Manresa - Estació de Bus (Manresa-Alta FGC)08:1009:1010:2511:4012:5512:5514:2515:10
Cabrianes08:2409:2410:3911:5413:0913:0914:3915:24
Sallent08:2709:2710:4211:5713:1213:1214:4215:27
Balsareny- - - -08:3409:3410:4912:0413:1913:1914:4915:34
Navàs07:1508:4109:4110:5612:1113:2613:2614:5615:41
Puig-reig07:3008:52- - - -11:0712:2213:3713:3715:07- - - -
Gironella07:4109:0311:1812:3313:4813:4815:18
Cal Rosal07:4809:1011:2512:40- - - -13:5513:5515:25
Berga07:5309:1511:3012:4513:0014:0014:0015:30
Cercs- - - -- - - -- - - -- - - -13:1014:10- - - -- - - -
Sant Jordi de Cercs13:2014:20
Guardiola de Berguedà13:3014:30
Bagà13:3514:35
La Pobla de Lillet13:5014:50
Fonts del Llobregat- - - -- - - -
Castellar de n'Hug
 LTCJV..LTCJV..LTCJVSG
i festius
LTCJVS.
a la demanda
93 821 04 85
LTCJVS.LTCJV..LTCJVSG
i festius
......G
i festius
Manresa - Plaça Valldaura (Abacus)16:0016:45- - - -19:1520:0021:00- - - -
Manresa - Estació de Bus (Manresa-Alta FGC)16:1016:5518:1019:2520:1021:1021:40
Cabrianes16:2417:0918:2419:3920:2421:2421:54
Sallent16:2717:1218:2719:4220:2721:2721:57
Balsareny16:3417:1918:3419:4920:3421:3422:04
Navàs16:4117:2618:4119:5620:4121:4122:11
Puig-reig16:52- - - -18:5220:0720:5221:5222:22
Gironella17:0319:0320:1821:0322:0322:33
Cal Rosal17:1019:1020:2521:1022:1022:40
Berga17:1519:1520:3021:1522:1522:45
Cercs- - - -19:25- - - -- - - -- - - -- - - -
Sant Jordi de Cercs19:35
Guardiola de Berguedà19:45
Bagà19:50- - - -
La Pobla de Lillet20:0520:05
Fonts del Llobregat- - - -20:25
Castellar de n'Hug20:30

Dies que circula l’horari:
L: dilluns T: dimarts C: dimecres J: dijous V: divendres S: dissabte G: diumenge
 
L’horari no correspon als dies festius si no s’indica el contrari.
Horaris actualitzats a www.alsa.es. Aquí Berguedà no es responsabilitza de canvis d’última hora a l’horari.
 LTCJV..
Període
escolar
LTCJV..
Període
no escolar
LTCJVS.LTCJV..
Període
escolar
LTCJV..LTCJV..
Berga06:3007:4514:3518:30
Colònia Rosal06:3507:5014:4018:35
Gironella06:4007:5514:4518:40
Olvan06:4508:0015:0018:45
Sagàs06:5008:0515:1018:50
Hostal Sant Cristòfol06:5508:10- - - -15:15- - - -18:55
Prats de Lluçanès07:0008:1508:1515:2515:3019:00
Santa Creu de Joglar- - - -- - - -08:19- - - -15:34- - - -
Olost08:25
15:40
Vic08:4516:00
Dies que circula l’horari:
L: dilluns T: dimarts C: dimecres J: dijous V: divendres S: dissabte G: diumenge
 LTCJV..
Període
escolar
LTCJV..
Període
no escolar
LTCJVS.LTCJV..
Període
escolar
LTCJV..LTCJV..
Vic12:3018:30
Olost12:5018:50
Santa Creu de Joglar- - - -- - - -12:56- - - -18:56- - - -
Prats de Lluçanès07:0008:1513:0015:2019:0019:00
Hostal Sant Cristòfol07:0508:20- - - -15:25- - - -19:05
Sagàs07:1008:2515:3019:10
Olvan07:2008:3515:3519:15
Gironella07:2508:4015:4019:20
Colònia Rosal07:3008:4515:4519:25
Berga07:3508:5015:5019:30
Dies que circula l’horari:
L: dilluns T: dimarts C: dimecres J: dijous V: divendres S: dissabte G: diumenge
 
Aquesta línia no funciona ni diumenges ni dies festius.
Horaris actualitzats a www.transbagesbus.com i a www.sagales.com. Aquí Berguedà no es responsabilitza de canvis d’última hora a l’horari.
 LTCJV..
Període
escolar
LTCJV..
Període
escolar
..C..S.
Període
no escolar
LTCJVS.
Període
escolar
..C..S.
Període
no escolar
LTCJV..
(Juliol)
LTCJV..
Període
escolar
LTCJV..
Període
escolar
LTCJV..
Període
escolar
Berga06:5007:0008:3008:3013:0013:3014:4516:3016:45
Avià07:0007:1008:4008:4013:1013:4014:5516:4016:55
L'Espunyola07:1007:2008:5008:5013:20- - - -15:0516:50- - - -
Montmajor07:2007:3009:0009:0013:3015:1517:00
Navès- - - -07:55- - - -- - - -- - - -- - - -- - - -
Olius08:05
Solsona08:15
Dies que circula l’horari:
L: dilluns T: dimarts C: dimecres J: dijous V: divendres S: dissabte G: diumenge
 LTCJV..
Període
escolar
LTCJV..
(excepte
agost)
..C..S.
Període
no escolar
LTCJVS.
Període
escolar
..C..S.
Període
no escolar
LTCJV..
Període
escolar
LTCJV..
Període
escolar
LTCJV..
Període
escolar
Solsona14:45
Olius14:55
Navès- - - -- - - -- - - -- - - -- - - -15:05- - - -
Montmajor07:2509:0509:0513:3515:2015:3017:02
L'Espunyola07:35- - - -09:1509:1513:4515:3015:4017:12
Avià07:4509:0509:2509:2513:5515:4015:5017:22
Berga07:5509:1509:3509:3514:0515:5016:0017:32
Dies que circula l’horari:
L: dilluns T: dimarts C: dimecres J: dijous V: divendres S: dissabte G: diumenge
 
Aquesta línia no funciona ni diumenges ni dies festius.
Horaris actualitzats a www.transbagesbus.com. Aquí Berguedà no es responsabilitza de canvis d’última hora a l’horari.
 LTCJV..
LTCJVS.LTCJVS.LTCJVS.LTCJV.. LTCJV..
període
escolar
LTCJV..
període
no escolar
Berga06:5007:1007:1513:1514:5017:3018:30
Vilada07:0507:2507:3013:3015:0517:4518:45
Borredà07:2007:4007:4513:4515:2018:0019:00
Les Lloses (Sta. Maria)- - - -- - - -08:15- - - -- - - -- - - -- - - -
Ripoll08:30
Dies que circula l’horari:
L: dilluns T: dimarts C: dimecres J: dijous V: divendres S: dissabte G: diumenge
 LTCJV..
LTCJVS.LTCJVS.LTCJVS.LTCJV.. LTCJV..
període
escolar
LTCJV..
període
no escolar
Ripoll12:30
Les Lloses (Sta. Maria)- - - -- - - -12:45- - - -- - - -- - - -- - - -
Borredà07:2508:3013:1514:0015:2518:1519:15
Vilada07:4008:4513:3014:1515:4018:3019:30
Berga07:5509:0013:4514:3015:5518:4519:45
Dies que circula l’horari:
L: dilluns T: dimarts C: dimecres J: dijous V: divendres S: dissabte G: diumenge
 
Aquesta línia no funciona ni diumenges ni dies festius.
Horaris actualitzats a www.alsa.es. Aquí Berguedà no es responsabilitza de canvis d’última hora a l’horari.
 LTCJVS.
LTCJV.......S.LTCJV.. .....S.
Bagà07:07
Guardiola de Berguedà07:15
La Pobla de Lillet07:30
Castellar de N'Hug07:45- - - -- - - -- - - -- - - -
Gombrèn08:1012:1513:2520:3020:40
Campdevànol08:2512:2513:4020:4520:55
Ripoll08:3012:3013:4520:5021:00
Dies que circula l’horari:
L: dilluns T: dimarts C: dimecres J: dijous V: divendres S: dissabte G: diumenge
 LTCJV.......S.LTCJVS.
LTCJV.. .....S.
Ripoll11:5013:0017:3020:0520:15
Campdevànol12:0013:1017:5020:1520:25
Gombrèn12:1513:2518:0520:3020:40
Castellar de N'Hug- - - -- - - -18:25- - - -- - - -
La Pobla de Lillet18:40
Guardiola de Berguedà18:50
Bagà18:55
Dies que circula l’horari:
L: dilluns T: dimarts C: dimecres J: dijous V: divendres S: dissabte G: diumenge
 
Aquesta línia no funciona ni diumenges ni dies festius.
Horaris actualitzats a Autocars Mir. Aquí Berguedà no es responsabilitza de canvis d’última hora a l’horari.

El servei de transport a la demanda funciona de dilluns a divendres a la zona de l’alt Berguedà. Per sol·licitar l’autobús s’ha de trucar al telèfon 93 821 04 85. Més informació

Castellar de n'Hug14:40
La Pobla de Lillet15:00
La Pobla de Lillet14:50
Castellar de n'Hug15:10
Castell de l'Areny07:4014:55
Vilada08:0015:15
Vilada14:1517:45
Castell de l'Areny14:3518:05
Gòsol06:3610:2513:13
Sorribes06:3810:2713:15
Aspa (Saldes)06:4110:3013:18
Feners (Saldes)06:4310:3213:20
Saldes06:5110:4013:28
Maçaners (Saldes)06:5610:4513:33
Vallcebre07:0610:5513:43
Sant Julià de Cerdanyola07:1111:0013:48
Guardiola de Berguedà07:2611:1514:03
Guardiola de Berguedà11:5214:3020:54
Sant Julià de Cerdanyola12:0714:4521:09
Vallcebre12:1214:5021:14
Maçaners (Saldes)12:2215:0021:24
Saldes12:2715:0521:29
Feners (Saldes)12:3515:1321:37
Aspa (Saldes)12:3715:1521:39
Sorribes12:4015:1821:42
Gòsol12:4215:2021:44
Gisclareny06:4710:3513:23
Bagà07:2211:1013:58
Bagà11:5714:3520:58
Gisclareny12:3215:1021:33
Malanyeu07:1010:5515:00
Fígols07:1010:5515:00
La Nou de Berguedà07:1511:0015:05
Sant Corneli07:1511:0015:05
La Rodonella07:3511:2015:25
La Rodonella14:2519:40
Sant Corneli14:4520:00
La Nou de Berguedà14:4520:00
Fígols14:5020:05
Malanyeu14:5020:05
Sant Jaume de Frontanyà07:1514:30
Borredà07:4515:00
Borredà14:3018:00
Sant Jaume de Frontanyà15:0018:30
La Cantina (Capolat)11:0015:00
La Mina (Capolat)11:1015:10
Els Roures (Espinalbet)11:2515:25
Ajuntament Espinalbet11:2515:25
Berga11:5015:50
Berga14:0019:15
Ajuntament Espinalbet14:2519:40
Els Roures (Espinalbet)14:2519:40
La Mina (Capolat)14:4019:55
La Cantina (Capolat)14:5020:05

Telèfon ALSA Berga: 93 821 04 85 // Telèfon ALSA Atenció al client: 902 42 22 42

Horaris de totes les línies

Accés als horaris oficials en PDF publicats per la Generalitat de Catalunya.

Alsina Graells – ALSA

  • L0462  Llívia – Puigcerdà – Barcelona: PDF ALSAPDF Generalitat
  • L0225  Castellar de n’Hug – Berga – Manresa/Barcelona: PDF ALSA / PDF Generalitat
  • L0157  Berga-Gironella (Viladomiu Nou): PDF
  • L0340  Gósol – Bagà: PDF
  • L0341  Gósol – Berga: PDF
  • L0156  Berga – Ripoll: PDF
  • L0422  La Seu d’Urgell – Barcelona (pel túnel del Cadí): PDF
  • L0393  La Farga de Moles (Andorra) – Barcelona (pel túnel del Cadí): PDF
  • L0414  La Pobla de Lillet – Berga – Tarragona – Port Aventura – Cambrils: PDF
  • L0159  Berga – la Mare de Déu de Queralt: PDF
  • L0158  Berga – la Coma i la Pedra (per Sant Llorenç de Morunys): PDF
  • L0579  Puig-reig – Berga (per Casserres i l’Espunyola): PDF
  • L0662  Sant Jaume de Frontanyà – Borredà (a demanda): PDF
  • L0223  Castell de l’Areny – Vilada (a la demanda): PDF
  • L0217  Capolat – Berga (a demanda): PDF
  • L0284  Espinalbet – Berga (a la demanda): PDF
  • L0469  Malanyeu-la Rodonella (Cercs) (a demanda): PDF
  • L0342  Gósol – Guardiola de Berguedà (a la demanda): PDF
  • L0406  La Nou del Berguedà – la Rodonella (a demanda): PDF
  • L0298  Fígols-la Rodonella (Cercs) (a demanda): PDF
  • L0707  St. Julià – Guardiola de Berguedà (a demanda): PDF
  • L0339  Gisclareny – Bagà (a demanda): PDF
  • L1  Urbà de Berga: Circuit interior: PDF
  • L2  Urbà de Berga: Berga – Avià: PDF
  • L3  Urbà de Berga: Berga – Cal Rosal: PDF
  • L4  Urbà de Berga: Castell: PDF

 

Transbages – Sagalés

  • 787  Avià – Colònia Rosal – Gironella: PDF
  • 788  Berga – Solsona per Cardona: PDF
  • 777  Berga – Solsona per Navès: PDF
  • 778  Berga – Prats de Lluçanès: PDF

Transports Mir

  • L0051  Bagà – Ripoll: PDF