Fixa t Berguedà

Autobusos

Integració tarifària

Informació sobre la integració tarifària parcial al Berguedà: Desplaçaments Barcelona-Bages / Desplaçaments per la comarca

Bus urbà de Berga

Horaris: LaborablesDissabtes / Informació i línies

Bus interurbà

Consulta els horaris de les línies regulars d’autobús de la comarca del Berguedà. Utilitza les pestanyes per canviar de línia.

buscador_horaris_busbuscador_horaris_busbuscador_horaris_bus

Andorra la Vella / Llívia > Berga > Barcelona

Horaris actualitzats amb nous busos semidirectes els caps de setmana.

 LTCJVS.LTCJV..LTCJV........G
i festius
LTCJVSG
i festius
.....S.LTCJVS.......G
i festius
LTCJV.......SG
i festius
LTCJV.......S.LTCJV..LTCJV..LTCJVSG
i festius
LTCJV........G
i festius
.....SG
i festius
LTCJV........G
i festius
(via)DiagonalVallvidreraVallvidreraVallvidreraTrinitatVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidrera
Andorra la Vella- - - -06:00
La Seu d'Urgell05:3006:30
Martinet˅ ˅06:53
Bellver de Cerdanya- - - -˅ ˅07:02- - - -- - - -- - - -
Llívia05:15˅ ˅˅ ˅07:1513:1516:15
Puigcerdà05:24˅ ˅˅ ˅07:2413:2416:24
Alp05:37˅ ˅˅ ˅07:3713:3716:37
Bagà05:58˅ ˅07:2207:5813:5816:58
Guardiola de Berguedà- - - -06:03˅ ˅- - - -07:2608:03- - - -- - - -- - - -- - - -- - - -- - - -- - - -14:03- - - -- - - -17:03- - - -- - - -- - - -
Berga05:4506:3006:4507:0007:4408:3008:3009:0010:1511:0011:0013:0013:1514:3014:3016:3017:3017:3018:0019:30
Cal Rosal05:5006:35˅ ˅07:05˅ ˅08:3508:35˅ ˅˅ ˅˅ ˅11:05˅ ˅˅ ˅14:3514:35˅ ˅˅ ˅17:3518:0519:35
Gironella05:5706:42˅ ˅07:12˅ ˅08:4208:42˅ ˅˅ ˅˅ ˅11:12˅ ˅˅ ˅14:4214:42˅ ˅˅ ˅17:4218:1219:42
Puig-reig06:0806:53˅ ˅07:23˅ ˅08:5308:53˅ ˅˅ ˅˅ ˅11:23˅ ˅˅ ˅14:5314:53˅ ˅˅ ˅17:5318:2319:53
Navàs06:1907:0407:0507:34˅ ˅09:0409:0409:2010:3511:2011:3413:2013:3515:0415:0416:50˅ ˅18:0418:3420:04
Balsareny06:2607:11˅ ˅07:41˅ ˅09:1109:11˅ ˅˅ ˅˅ ˅11:41˅ ˅˅ ˅15:1115:11˅ ˅˅ ˅18:1118:4120:11
Sallent06:3307:18˅ ˅07:48˅ ˅09:1809:1809:3010:4511:3011:4813:3013:4515:1815:1817:00˅ ˅18:1818:4820:18
Cabrianes06:36˅ ˅˅ ˅07:51˅ ˅˅ ˅09:21˅ ˅˅ ˅˅ ˅11:51˅ ˅˅ ˅˅ ˅15:21˅ ˅˅ ˅18:2118:5120:21
Manresa˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅09:35˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅18:35˅ ˅˅ ˅˅ ˅
Barcelona - Ronda Universitat07:4008:3508:2508:55˅ ˅10:3510:2510:3511:5012:3512:5514:3514:5016:2516:2518:0519:3519:3519:5521:25
Barcelona - Estació del Nord (Arc de Triomf)07:5008:4508:35*09:1009:2010:4510:3510:4512:0012:4513:0514:4515:0016:3516:3518:1519:4519:4520:0521:35
Color vermell: Només passatgers destinació Barcelona.
*Aquest autobús continua el seu recorregut fins a les terminals de l’Aeroport del Prat: Arribada T1: 09:00 / Arribada T2: 09:15.
L’autobus que entra per Diagonal també fa parada facultativa a Palau Reial, Pl. Francesc Macià, Avinguda Diagonal / Balmes i Balmes / Gran Via. La resta d’autobusos que entren per Vallvidrera també fan parada facultativa a Via Augusta / FGC Tres Torres i a Plaça Francesc Macià (Diagonal/Villarroel).

Barcelona > Berga > Andorra la Vella / Llívia

Horaris actualitzats amb nous busos semidirectes els caps de setmana.

 .....SG i festiusLTCJV..LTCJVS.......G i festiusLTCJV..LTCJV.......S.LTCJV........G i festius.....S.LTCJV........G
i festius
.....S.LTCJV..LTCJV..LTCJVSG
i festius
LTCJV.......S.......G
i festius
LTCJV........G
i festius
(via)VallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraDiagonalVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraTrinitatVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidreraVallvidrera
Barcelona - Estació del Nord (Arc de Triomf)09:2009:3010:5011:0012:3013:30*13:3014:2014:3015:0015:5016:5017:0017:1518:3019:0020:0020:3020:3020:5021:35
Barcelona - Ronda Universitat09:3009:4011:0011:1012:4013:4013:4014:3014:4015:1016:0017:0017:1017:2518:40˅ ˅20:1020:4020:4021:0021:45
Manresa˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅16:10˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅21:40˅ ˅˅ ˅
Cabrianes10:34˅ ˅12:04˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅15:34˅ ˅˅ ˅17:0418:04˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅21:3421:5422:0422:49
Sallent10:3710:3712:0712:1013:45˅ ˅14:4015:3715:4016:2717:0718:0718:1018:3019:37˅ ˅21:1521:3721:5722:0722:52
Balsareny10:4410:4412:14˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅15:44˅ ˅16:3417:1418:14˅ ˅˅ ˅19:44˅ ˅˅ ˅21:4422:0422:1422:59
Navàs10:5110:5112:2112:2013:5514:4514:5015:5115:5016:4117:2118:2118:2018:4019:51˅ ˅21:2521:5122:1122:2123:06
Puig-reig11:0211:0212:32˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅16:02˅ ˅16:5217:3218:32˅ ˅˅ ˅20:02˅ ˅˅ ˅22:0222:2222:3223:17
Gironella11:1311:1312:43˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅16:13˅ ˅17:0317:4318:43˅ ˅˅ ˅20:13˅ ˅˅ ˅22:1322:3322:4323:28
Cal Rosal11:2011:2012:50˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅16:20˅ ˅17:1017:5018:50˅ ˅˅ ˅20:20˅ ˅˅ ˅22:2022:4022:5023:35
Berga11:2511:2512:5512:4014:1015:0515:1016:2516:1017:2217:5518:5518:4018:5520:3220:3621:4022:2522:5222:5523:40
Guardiola de Berguedà11:5511:52- - - -- - - -- - - -˅ ˅- - - -- - - -- - - -17:42- - - -- - - -- - - -- - - -20:5220:54- - - -- - - -23:12- - - -- - - -
Bagà12:0011:57˅ ˅17:4720:5720:5823:17
La Pobla de Lillet12:15˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅˅ ˅
Alp- - - -12:18˅ ˅18:0821:18˅ ˅23:38
Puigcerdà12:28˅ ˅18:1821:28˅ ˅23:48
Llívia12:40˅ ˅18:3021:40˅ ˅00:00
Bellver de Cerdanya- - - -˅ ˅- - - -- - - -21:18- - - -
Martinet˅ ˅21:27
La Seu d'Urgell16:2021:50
Andorra la Vella- - - -22:20
Dies que circula l’horari:
L: dilluns T: dimarts C: dimecres J: dijous V: divendres S: dissabte G: diumenge
 
Color vermell: Només passatgers origen Barcelona. No recull passatgers amb destinació Berga a les parades indicades.
*Aquest autobús comença el seu recorregut a les terminals de l’Aeroport del Prat: Sortida T2: 12:00 / Sortida T1: 12:15.
L’horari no correspon als dies festius si no s’indica el contrari.
Horaris actualitzats a www.alsa.es. Aquí Berguedà no es responsabilitza de canvis d’última hora a l’horari.
Els autobusos que surten per Diagonal també fan parada a Carrer Còrsega, 175 i Palau Reial.

Castellar de n’Hug > Berga > Manresa

 LTCJV..LTCJV..LTCJVS.
a la demanda
93 821 04 85
LTCJVSG
i festius
LTCJV..LTCJV..LTCJV..LTCJV..LTCJVS.LTCJV..LTCJVS.
Castellar de n'Hug06:45
Fonts del Llobregat06:50- - - -- - - -
La Pobla de Lillet07:1007:1010:10
Bagà- - - -07:2510:25
Guardiola de Berguedà07:3010:30
Sant Jordi de Cercs07:4010:40
Cercs- - - -- - - -07:50- - - -10:45- - - -- - - -- - - -
Berga06:3007:3008:0010:0011:0011:4512:4514:30
Cal Rosal06:3507:3508:0510:05- - - -11:5012:5014:35
Gironella06:4207:4208:1210:1211:5712:5714:42
Puig-reig06:5307:5308:23- - - -10:23- - - -12:0813:0814:53
Navàs07:0408:0408:3409:4510:3411:3012:1913:1915:04
Balsareny07:1108:1108:4109:5210:4111:3712:2613:2615:11
Sallent07:1808:1808:4809:5910:4811:4412:3313:3315:18
Cabrianes07:2108:2108:5110:0210:5111:4712:3613:3615:21
Manresa - Estació de Bus (Manresa-Alta FGC)07:3508:3509:0510:1611:0512:0112:5013:5015:35
Manresa - Plaça Valldaura (Abacus)07:4508:4509:1510:2611:1512:1113:0014:0015:45
 LTCJV..LTCJV..LTCJVSG
i festius
LTCJV..LTCJV.......SG
i festius
LTCJV..LTCJVSG
i festius
Castellar de n'Hug
Fonts del Llobregat- - - -- - - -
La Pobla de Lillet15:0016:40
Bagà15:1516:55
Guardiola de Berguedà15:2017:00
Sant Jordi de Cercs15:3017:10
Cercs15:40- - - -- - - -17:20- - - -- - - -
Berga15:5015:5016:3017:3017:4019:20
Cal Rosal- - - -15:5516:35- - - -17:4519:25
Gironella16:0216:4217:5219:32
Puig-reig- - - -16:1316:53- - - -18:0319:43
Navàs15:4516:2417:0417:3018:1419:54
Balsareny15:5216:3117:1117:3718:2120:01
Sallent15:5916:3617:1817:4418:2820:08
Cabrianes16:0216:4117:2117:4718:3120:11
Manresa - Estació de Bus (Manresa-Alta FGC)16:1616:5517:3518:0118:4520:25
Manresa - Plaça Valldaura (Abacus)16:2617:0517:4518:1118:5520:35

Dies que circula l’horari:
L: dilluns T: dimarts C: dimecres J: dijous V: divendres S: dissabte G: diumenge

Manresa > Berga > Castellar de n’Hug

 LTCJV..LTCJV..LTCJV..LTCJVS.LTCJV..LTCJV..LTCJV.......SG
i festius
LTCJV..LTCJV..
Manresa - Plaça Valldaura (Abacus)06:4008:0009:0010:1511:3012:4512:4514:1515:00
Manresa - Estació de Bus (Manresa-Alta FGC)06:5008:1009:1010:2511:4012:5512:5514:2515:10
Cabrianes07:0408:2409:2410:3911:5413:0913:0914:3915:24
Sallent07:0708:2709:2710:4211:5713:1213:1214:4215:27
Balsareny07:1408:3409:3410:4912:0413:1913:1914:4915:34
Navàs07:2008:4109:4110:5612:1113:2613:2614:5615:41
Puig-reig07:3108:52- - - -11:0712:2213:3713:3715:07- - - -
Gironella07:4209:0311:1812:3313:4813:4815:18
Cal Rosal07:4909:1011:2512:40- - - -13:5513:5515:25
Berga07:5409:1511:3012:4513:0014:0014:0015:30
Cercs- - - -- - - -- - - -- - - -13:1014:10- - - -- - - -
Sant Jordi de Cercs13:2014:20
Guardiola de Berguedà13:3014:30
Bagà13:3514:35
La Pobla de Lillet13:5014:50
Fonts del Llobregat- - - -- - - -
Castellar de n'Hug
 LTCJV..LTCJV..LTCJVSG
i festius
LTCJVS.
a la demanda
93 821 04 85
LTCJVS.LTCJV..LTCJVSG
i festius
Manresa - Plaça Valldaura (Abacus)16:0016:45- - - -19:1520:0021:00
Manresa - Estació de Bus (Manresa-Alta FGC)16:1016:5518:1019:2520:1021:10
Cabrianes16:2417:0918:2419:3920:2421:24
Sallent16:2717:1218:2719:4220:2721:27
Balsareny16:3417:1918:3419:4920:3421:34
Navàs16:4117:2618:4119:5620:4121:41
Puig-reig16:52- - - -18:5220:0720:5221:52
Gironella17:0319:0320:1821:0322:03
Cal Rosal17:1019:1020:2521:1022:10
Berga17:1519:1520:3021:1522:15
Cercs- - - -19:25- - - -- - - -- - - -
Sant Jordi de Cercs19:35
Guardiola de Berguedà19:45
Bagà19:50- - - -
La Pobla de Lillet20:0520:05
Fonts del Llobregat- - - -20:25
Castellar de n'Hug20:30

Dies que circula l’horari:
L: dilluns T: dimarts C: dimecres J: dijous V: divendres S: dissabte G: diumenge
 
L’horari no correspon als dies festius si no s’indica el contrari.
Horaris actualitzats a www.alsa.es. Aquí Berguedà no es responsabilitza de canvis d’última hora a l’horari.
 LTCJV..
Període
escolar
LTCJV..
Període
no escolar
LTCJVS.LTCJV..
Període
escolar
LTCJV..LTCJV..
Berga06:3007:4514:3518:30
Colònia Rosal06:3507:5014:4018:35
Gironella06:4007:5514:4518:40
Olvan06:4508:0015:0018:45
Sagàs06:5008:0515:1018:50
Hostal Sant Cristòfol06:5508:10- - - -15:15- - - -18:55
Prats de Lluçanès07:0008:1508:1515:2515:3019:00
Santa Creu de Joglar- - - -- - - -08:19- - - -15:34- - - -
Olost08:25
15:40
Vic08:4516:00
Dies que circula l’horari:
L: dilluns T: dimarts C: dimecres J: dijous V: divendres S: dissabte G: diumenge
 LTCJV..
Període
escolar
LTCJV..
Període
no escolar
LTCJVS.LTCJV..
Període
escolar
LTCJV..LTCJV..
Vic12:3018:30
Olost12:5018:50
Santa Creu de Joglar- - - -- - - -12:56- - - -18:56- - - -
Prats de Lluçanès07:0008:1513:0015:2019:0019:00
Hostal Sant Cristòfol07:0508:20- - - -15:25- - - -19:05
Sagàs07:1008:2515:3019:10
Olvan07:2008:3515:3519:15
Gironella07:2508:4015:4019:20
Colònia Rosal07:3008:4515:4519:25
Berga07:3508:5015:5019:30
Dies que circula l’horari:
L: dilluns T: dimarts C: dimecres J: dijous V: divendres S: dissabte G: diumenge
 
Aquesta línia no funciona ni diumenges ni dies festius.
Horaris actualitzats a www.transbagesbus.com i a www.sagales.com. Aquí Berguedà no es responsabilitza de canvis d’última hora a l’horari.
 LTCJV..
Període
escolar
LTCJV..
Període
escolar
..C..S.
Període
no escolar
LTCJVS.
Període
escolar
..C..S.
Període
no escolar
LTCJV..
(Juliol)
LTCJV..
Període
escolar
LTCJV..
Període
escolar
LTCJV..
Període
escolar
Berga06:5007:0008:3008:3013:0013:3014:4516:3016:45
Avià07:0007:1008:4008:4013:1013:4014:5516:4016:55
L'Espunyola07:1007:2008:5008:5013:20- - - -15:0516:50- - - -
Montmajor07:2007:3009:0009:0013:3015:1517:00
Navès- - - -07:55- - - -- - - -- - - -- - - -- - - -
Olius08:05
Solsona08:15
Dies que circula l’horari:
L: dilluns T: dimarts C: dimecres J: dijous V: divendres S: dissabte G: diumenge
 LTCJV..
Període
escolar
LTCJV..
(excepte
agost)
..C..S.
Període
no escolar
LTCJVS.
Període
escolar
..C..S.
Període
no escolar
LTCJV..
Període
escolar
LTCJV..
Període
escolar
LTCJV..
Període
escolar
Solsona14:45
Olius14:55
Navès- - - -- - - -- - - -- - - -- - - -15:05- - - -
Montmajor07:2509:0509:0513:3515:2015:3017:02
L'Espunyola07:35- - - -09:1509:1513:4515:3015:4017:12
Avià07:4509:0509:2509:2513:5515:4015:5017:22
Berga07:5509:1509:3509:3514:0515:5016:0017:32
Dies que circula l’horari:
L: dilluns T: dimarts C: dimecres J: dijous V: divendres S: dissabte G: diumenge
 
Aquesta línia no funciona ni diumenges ni dies festius.
Horaris actualitzats a www.transbagesbus.com. Aquí Berguedà no es responsabilitza de canvis d’última hora a l’horari.
 LTCJV..
LTCJVS.LTCJVS.LTCJVS.LTCJV.. LTCJV..
període
escolar
LTCJV..
període
no escolar
Berga06:5007:1007:1513:1514:5017:3018:30
Vilada07:0507:2507:3013:3015:0517:4518:45
Borredà07:2007:4007:4513:4515:2018:0019:00
Les Lloses (Sta. Maria)- - - -- - - -08:15- - - -- - - -- - - -- - - -
Ripoll08:30
Dies que circula l’horari:
L: dilluns T: dimarts C: dimecres J: dijous V: divendres S: dissabte G: diumenge
 LTCJV..
LTCJVS.LTCJVS.LTCJVS.LTCJV.. LTCJV..
període
escolar
LTCJV..
període
no escolar
Ripoll12:30
Les Lloses (Sta. Maria)- - - -- - - -12:45- - - -- - - -- - - -- - - -
Borredà07:2508:3013:1514:0015:2518:1519:15
Vilada07:4008:4513:3014:1515:4018:3019:30
Berga07:5509:0013:4514:3015:5518:4519:45
Dies que circula l’horari:
L: dilluns T: dimarts C: dimecres J: dijous V: divendres S: dissabte G: diumenge
 
Aquesta línia no funciona ni diumenges ni dies festius.
Horaris actualitzats a www.alsa.es. Aquí Berguedà no es responsabilitza de canvis d’última hora a l’horari.
 LTCJVS.
LTCJV.......S.LTCJV.. .....S.
Bagà07:07
Guardiola de Berguedà07:15
La Pobla de Lillet07:30
Castellar de N'Hug07:45- - - -- - - -- - - -- - - -
Gombrèn08:1012:1513:2520:3020:40
Campdevànol08:2512:2513:4020:4520:55
Ripoll08:3012:3013:4520:5021:00
Dies que circula l’horari:
L: dilluns T: dimarts C: dimecres J: dijous V: divendres S: dissabte G: diumenge
 LTCJV.......S.LTCJVS.
LTCJV.. .....S.
Ripoll11:5013:0017:3020:0520:15
Campdevànol12:0013:1017:5020:1520:25
Gombrèn12:1513:2518:0520:3020:40
Castellar de N'Hug- - - -- - - -18:25- - - -- - - -
La Pobla de Lillet18:40
Guardiola de Berguedà18:50
Bagà18:55
Dies que circula l’horari:
L: dilluns T: dimarts C: dimecres J: dijous V: divendres S: dissabte G: diumenge
 
Aquesta línia no funciona ni diumenges ni dies festius.
Horaris actualitzats a Autocars Mir. Aquí Berguedà no es responsabilitza de canvis d’última hora a l’horari.

El servei de transport a la demanda funciona de dilluns a divendres. Per sol·licitar l’autobús s’ha de trucar al telèfon 683 38 82 85. La petició es pot fer mitjançant trucada o whatsapp de dilluns a divendres feiners, com a màxim, fins a les 17h del dia anterior laborable a la data del viatge. Més informació

Castellar de n'Hug05:2806:5009:5013:28
La Pobla de Lillet05:4807:1010:1013:48
Guardiola de Berguedà06:03--14:03
Guardiola de Berguedà11:52--21:00
La Pobla de Lillet12:0713:4520:0521:15
Castellar de n'Hug12:2714:0520:2521:35
Castell de l'Areny05:5507:4009:2513:5517:05
Vilada06:1508:0009:4514:1517:25
Berga06:3008:1510:0014:3017:40
Berga09:1511:3015:4518:0020:30
Vilada09:3011:4516:0018:1520:45
Castell de l'Areny09:5012:0516:2018:3521:05
Sant Julià de Cerdanyola05:4807:0210:1513:48
Guardiola de Berguedà06:0307:1710:3014:03
Guardiola de Berguedà11:5213:2519:4521:00
Sant Julià de Cerdanyola12:0713:4020:0021:15
Gisclareny05:3306:4710:0013:33
Bagà05:5807:1210:2513:58
Bagà11:5713:3019:5021:05
Gisclareny12:2213:5520:1521:30
La Nou de Berguedà05:5007:3513:5017:00
La Rodonella06:0507:5014:0517:15
Sant Jordi06:1007:5514:1017:20
Cercs06:1508:0014:1517:25
Berga06:3008:1514:3017:40
Berga11:3015:4518:0020:30
Cercs11:4516:0018:1520:45
Sant Jordi11:5016:0518:2020:50
La Rodonella11:5516:1018:2520:55
La Nou de Berguedà12:1016:2518:4021:10
Sant Jaume de Frontanyà05:3007:1509:0013:3016:40
Borredà06:0007:4509:3014:0017:10
Vilada06:1508:0009:4514:1517:25
Berga06:3008:1510:0014:3017:40
Berga09:1511:3015:4518:0020:30
Vilada09:3011:4516:0018:1520:45
Borredà09:4512:0016:1518:3021:00
Sant Jaume de Frontanyà10:1512:3016:4519:0021:30
Espinalbet (Els Roures)06:1007:5509:4014:1017:20
Espinalbet (Ajuntament)06:1207:5709:4214:1217:22
Berga06:3008:1510:0014:3017:40
Berga09:1511:3015:4518:0020:30
Espinalbet (Ajuntament)09:3311:4818:0018:1820:48
Espinalbet (Els Roures)09:3511:5018:2018:2020:50
Capolat (La Cantina)05:4007:2509:1013:4016:50
Capolat (La Mina)05:5007:3509:2013:5017:00
Berga06:3008:1510:0014:3017:40
Capolat (La Cantina)09:1511:3015:4518:0020:30
Capolat (La Mina)09:5512:1016:2518:4021:10
Berga10:0512:2016:3518:5021:20
Malanyeu05:5007:3513:5017:00Parades possibles a la Rodonella, Sant Jordi i Cercs
Berga06:3008:1514:3017:40
Berga11:3015:4518:0020:30Parades possibles a la Rodonella, Sant Jordi i Cercs
Malanyeu12:1016:2518:4021:10
Serrateix06:2808:2810:3814:3117:36
Viver06:3508:3510:4514:3817:48
Puig-reig06:5008:5011:0014:5318:03
Puig-reig08:5211:0715:0717:3220:07
Viver09:0711:2215:2217:4720:22
Serrateix09:1411:2915:2917:5420:29
Serrateix06:4208:0810:1214:4219:52
Viver06:4908:1510:1914:4919:59
Navàs07:0408:3010:3415:0420:14
Navàs08:4110:5115:0017:2119:56
Viver08:5611:0615:1517:3620:11
Serrateix09:0311:1315:2217:4320:18
Gósol05:1306:2709:4013:13
Sorribes05:1506:2909:4213:15
L'Espà05:1806:3209:4513:18
Feners05:2006:3409:4713:20
Saldes05:2806:4209:5513:28
Maçaners05:3306:4710:0013:33
Vallcebre05:4306:5710:1013:43
Guardiola de Berguedà06:0307:1710:3014:03
Guardiola de Berguedà11:5213:2519:4521:00
Vallcebre12:1213:4520:0521:20
Maçaners12:2213:5520:1521:30
Saldes12:2714:0020:2021:35
Feners12:3514:0820:2821:43
L'Espà12:3714:1020:3021:45
Sorribes12:4014:1320:3321:48
Gósol12:4214:1520:3521:50
Fígols05:4507:3013:4516:55Parades possibles a la Rodonella, Sant Jordi i Cercs
Sant Corneli05:5007:3513:5017:00
Berga06:3008:1514:3017:40
Berga11:3015:4518:0020:30Parades possibles a la Rodonella, Sant Jordi i Cercs
Sant Corneli12:1016:2518:4021:10
Figols12:1516:3018:4521:15
Santa Maria de Merlès06:3008:3010:4014:3317:43
Puig-reig06:5008:5011:0014:5318:03
Puig-reig08:5211:0715:0717:3220:07
Santa Maria de Merlès09:1211:2715:2717:5220:27
Sant Maurici (la Quar)06:1507:1310:4314:1517:25
Sagàs06:2207:2010:5014:2217:32
Gironella06:4207:4011:1014:4217:52
Gironella09:0311:1815:1817:4320:18
Sagàs09:2311:3815:3818:0320:38
Sant Maurici (la Quar)09:3011:4515:4518:1020:45
L'Espunyola06:1808:1810:2814:2117:31
Montclar (cruïlla BV-4131)06:2808:2810:3814:3117:41
Casserres06:3808:3810:4814:4117:51
Puig-reig06:5008:5011:0014:5318:03
*Aquesta línia només circula els feiners no lectius
Puig-reig08:5211:0715:0717:3220:07
Casserres09:0411:1915:1917:4420:19
Montclar (cruïlla BV-4131)09:1411:2915:2917:5420:29
L'Espunyola09:2411:3915:3918:0420:39
*Aquesta línia només circula els feiners no lectius
Montclar (poble)06:1707:1510:4514:1717:27
Montclar (cruïlla BV-4131)06:2207:2010:5014:2217:32
Casserres06:3207:3011:0014:3217:42
Gironella06:4207:4011:1014:4217:52
Gironella09:0311:1815:1817:4320:18
Casserres09:1311:2815:2817:5320:28
Montclar (cruïlla BV-4131)09:2311:3815:3818:0320:38
Montclar (poble)09:2811:4315:4318:0820:43
No lectiusNo lectiusNo lectiusNo lectius
Montmajor05:5807:4309:2813:5817:08
L'Espunyola06:1007:5509:4014:1017:20
Avià06:2008:0509:5014:2017:30
Berga06:3008:1510:0014:3017:40
No lectiusNo lectiusNo lectiusNo lectius
Berga09:1511:3015:4518:0020:30
Avià09:2511:4015:5518:1020:40
L'Espunyola09:3511:5016:0518:2020:50
Montmajor09:4712:0216:1718:3221:02

Telèfon ALSA Berga: 93 821 04 85 // Telèfon ALSA Atenció al client: 902 42 22 42

Horaris de totes les línies

Accés als horaris oficials en PDF publicats per la Generalitat de Catalunya.

Alsina Graells – ALSA

  • L0462  Llívia – Puigcerdà – Barcelona: PDF ALSAPDF Generalitat
  • L0225  Castellar de n’Hug – Berga – Manresa/Barcelona: PDF ALSA (Barcelona) / PDF ALSA (Manresa) / PDF Generalitat
  • L0157  Berga-Gironella (Viladomiu Nou): PDF
  • L0340  Gósol – Bagà: PDF
  • L0341  Gósol – Berga: PDF
  • L0156  Berga – Ripoll: PDF
  • L0422  La Seu d’Urgell – Barcelona (pel túnel del Cadí): PDF
  • L0393  La Farga de Moles (Andorra) – Barcelona (pel túnel del Cadí): PDF
  • L0414  La Pobla de Lillet – Berga – Tarragona – Port Aventura – Cambrils: PDF
  • L0159  Berga – la Mare de Déu de Queralt: PDF
  • L0158  Berga – la Coma i la Pedra (per Sant Llorenç de Morunys): PDF
  • L0579  Puig-reig – Berga (per Casserres i l’Espunyola): PDF
  • L0662  Sant Jaume de Frontanyà – Borredà (a demanda): PDF
  • L0223  Castell de l’Areny – Vilada (a la demanda): PDF
  • L0217  Capolat – Berga (a demanda): PDF
  • L0284  Espinalbet – Berga (a la demanda): PDF
  • L0469  Malanyeu-la Rodonella (Cercs) (a demanda): PDF
  • L0342  Gósol – Guardiola de Berguedà (a la demanda): PDF
  • L0406  La Nou del Berguedà – la Rodonella (a demanda): PDF
  • L0298  Fígols-la Rodonella (Cercs) (a demanda): PDF
  • L0707  St. Julià – Guardiola de Berguedà (a demanda): PDF
  • L0339  Gisclareny – Bagà (a demanda): PDF
  • L1  Urbà de Berga: Circuit interior: PDF
  • L2  Urbà de Berga: Berga – Avià: PDF
  • L3  Urbà de Berga: Berga – Cal Rosal: PDF
  • L4  Urbà de Berga: Castell: PDF

 

Transbages – Sagalés

  • 787  Avià – Colònia Rosal – Gironella: PDF
  • 788  Berga – Solsona per Cardona: PDF
  • 777  Berga – Solsona per Navès: PDF
  • 778  Berga – Prats de Lluçanès: PDF

Transports Mir

  • L0051  Bagà – Ripoll: PDF